tel.: 534 608 624     e-mail: sklep@panelowe.com.pl

Reklamacje i zwroty

I. REKLAMACJE

Umową sprzedaży objęte są produkty nowe, wykonywane na indywidualne zamówienie. Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt mailowy: sklep@panelowe.com.pl. Zaleca się, aby w wiadomości zawrzeć m.in.: opis wady, zdjęcie reklamowanego produktu, na którym widoczna będzie wada, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą towaru.

Jeśli zajdzie taka konieczność, to w wiadomości mailowej poinformujemy Państwa o konieczności odesłania do nas reklamowanego produktu. W takim przypadku prosimy o przesłanie do nas produkt, który chcecie Państwo zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, lub wypełniony formularz reklamacyjny dostępny na samym dole strony, w którym należy opisać szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Państwa koszt.


W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Państwa koszty poprzez: przesłanie nowego produktu lub zwrot pieniędzy.
Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Państwu szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Udzielimy Państwu wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Wszelkie reklamacje uwzględniane będą wyłącznie na podstawie dokumentu potwierdzającego zakup w firmie P.H. Adrian.

 

II. ZWROTY

W związku ze sprzedażą przez nas rzeczy nieprefabrykowanych, czyli wyprodukowanych według specyfikacji Konsumenta, informujemy że zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta:

 

Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

 

Dz.U.2017.0.683 t.j. - Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

 

FORMULARZ REKLAMACYJNY:

szybka dostawa

Szybka dostawa

duży wybór paneli tapicerowanych

Duży wybór paneli tapicerowanych

niskie ceny

Atrakcyjne ceny

wzory

Ciekawe wzory

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium