tel.: 534 608 624     e-mail: sklep@panelowe.com.pl

Wezgłowie PIKOWANE STANDARD

Wezgłowie PIKOWANE PREMIUM

Wezgłowie MODUŁOWE LONG

Wezgłowie MODUŁOWE VERTICAL

 

Wezgłowia tapicerowane znajdują zastosowanie w sypialniach, montowane są również we wnękach, w holach i w pomieszczeniach różnego przeznaczenia. Wspomniane artykuły spełniają funkcję ozdobną, a co więcej, zapewniają izolację termiczną i akustyczną. 

W naszej ofercie dostępne są wezgłowia obite różnymi tkaninami, modułowe oraz pikowane kryształkami lub guzikami tapicerowanymi w wersji klasycznej oraz premium, czyli Chesterfield bądź też bez pikowania. Wszystkie modele doskonale się prezentują i z pewnością będą spełniać swoją funkcję przez długi, długi czas. 

Wezgłowia łóżka - dobrej jakości

 Miękkie wezgłowia są wygodne, doskonale się prezentują i sprawiają, że w sypialni robi się przytulniej. W zależności od preferencji zdecydować się możemy na wezgłowie z podłużnych paneli (LONG), wezgłowie pikowane błyszczącymi kryształkami bądź guzikami tapicerowanymi, wezgłowie modułowe składające się z czterech prostokątnych lameli i wiele innych. Do wyboru mamy też wiele kolorów, dzięki czemu bez problemu znajdziemy model dopasowany do innych elementów wystroju.

Wezgłowie łóżka ‒ jaka tkanina obiciowa?

 Wybierając wezgłowie łóżka, warto zwrócić uwagę nie tylko na design i kolor danego modelu, ale także na jakość wykonania. Jedną z istotniejszych kwestii jest tkanina obiciowa. Najlepszym rozwiązaniem są tkaniny, które wyróżniają się estetyką, a co więcej, są odporne na zabrudzenia i wsiąkanie płynów. Dzięki takim właściwościom ciecz nie wniknie w głąb tkaniny, a ryzyko plam, na przykład po przypadkowo rozlanej kawie, zniknie. Ponadto, tkanina powinna być odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a także miła i przyjemna w dotyku.

szybka dostawa

Szybka dostawa

duży wybór paneli tapicerowanych

Duży wybór paneli tapicerowanych

niskie ceny

Atrakcyjne ceny

wzory

Ciekawe wzory

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium